Aké remeslá robiť do roku 2017 v roku kohúta

novoročné remeslá pre rok kohúta

Blíži sa rok 2017, ktorý je považovaný za rok požiarneho kohúta. Prirodzene, tento rok bude kohút dôležitou postavou. Preto bude novoročný kohút remesiel vynikajúcim darčekom pre každú osobu, ktorá sa teší na rozprávkovú dovolenku. A v tomto článku vám povieme, ako urobiť také zaujímavé a zábavné remeslo. Ale v prvom rade treba povedať, že dnes existuje veľa možností na vykonanie takéhoto remesla. Ale v tejto publikácii ponúkneme pre vás len to najlepšie. U nás nájdete nielen originálne figúrky kohúta. V tomto článku vás pozveme, aby ste urobili užitočný gizmos, ktorý bude ozdobený jasným kohútikom..

Remeslá v roku kohúta. Najlepší

Vankúš s obrázkom kohútika.

Všetci ľudia bez výnimky nepochybne milujú prijímať príjemné a užitočné darčeky. Preto sa novoročné remeslá 2017, na ktorých bude zobrazený kohút, určite zrania. Vankúš, na ktorom sa bude kohút chváliť, bude originálnym darčekom pre každého. Takéto príslušenstvo môže navyše oživiť atmosféru v dome a urobiť ho mimoriadnym..

Je veľmi ľahké vytvoriť takú krásu. Je vyrobený z aplikácií. Najprv nakreslite na farebný papier a vystrihnite z neho jednotlivé časti kohúta. A potom vystrihnite polotovary zo zvyškov svetlej látky. Polotovary úhľadne prišite k tkanine. Kompozíciu môžete tiež doplniť kurčatami alebo kvetmi, ktoré by mali byť tiež vyrobené v jasných farbách..

novoročné remeslá 2017 rok kohúta

Figúrka vtipného kohúta.

Ďalší objemný kohútik môže voľne sedieť na policiach, nočnom stolíku alebo na stole. Takýto kohút perfektne drží tvar a je radosť to robiť..

 1. Najprv si vyberte tkaninu, ktorá je vhodná na výrobu kohútika. Odporúčame vybrať jasný materiál pre také remeslo, ktoré bude mať farebnú tlač..
 2. Teraz vytvorte vzor tkaniny vo forme štvorcovej malej myši;
 3. Šiť do jeho okrajov: nos, brada a hrebeň. Vyrežte a pripravte detaily.
 4. Do vrecka vložte špeciálne plnivo alebo vatu.
 5. Ďalej zošijeme okraje, aby sme získali pyramídové vrecko.
  Nápady na jednoduchú výzdobu vianočného stromčeka na Nový rok

A ak máte túžbu, urobte nohy kohútika z červených nití. Pamätajte si, že taký kohút bude vyzerať veľmi vtipne..

kohút novoročných remesiel 2017

Gombíkový kohút. Ďalšie nudné remeslo do nového roku 2017.

Ak máte doma nečinné tlačidlá, tak z nich vytvorte zaujímavé remeslo.

Ak chcete vytvoriť podobné remeslo, zbierajte viacfarebné gombíky, ktoré majú rôzne tvary a veľkosti. Hlavnou vecou v tomto obchode je vybrať jasnú a harmonickú stupnicu. Okrem tlačidiel používajte aj svetlé kamienky..

Kohouta môžete rozložiť na kus látky alebo na obyčajný papier. Ale skôr ako začnete lepiť gombíky, musíte nakresliť obrys kohútika. Potom na gombíky nanesieme lepidlo a postupne vyplníme gombíkom celý obrys..

ako vyrábať vianočné remeslá

Jednoduchý remeselný kohút vyrobený zo svetlej lepenky a farebného papiera.

V tomto článku nemôžete zabudnúť na jednoduché remeslá, ktoré môžete vykonávať so svojimi deťmi. Vezmite kúsok lepenky a vytvorte z neho kužeľ. Vystrihnite jednotlivé časti z farebného papiera a pomocou lepidla ich tiež prilepte na kužeľ.

Novoročné remeslo pre rok kohúta

Pôvodný kohútik.

V tomto článku vám prinášame najlepšie vianočné remeslá pre rok kohúta. Nezabudnite, že na novoročné sviatky je obvyklé dávať kohútiky vo všetkých druhoch dekorácií. Ďalší kohútik je už trocha náročnejší na drotárstvo. A tu budete potrebovať čas a trpezlivosť.

Priebeh:

 1. Najprv vezmite 2 balóny, nafúknite ich na malú veľkosť.
 2. Guličky obalíme pomocou nití. Pri svojej práci používame lepidlo.
 3. Keď je lepidlo suché, prepichnite guličky.
 4. Zlepte ich navzájom aj lepidlom..
 5. A na záver nezabudnite prilepiť ostatné časti vtáka..

novoročné remeslá pre rok kohúta

Pohľadnica s kohútikom.

S rokom 2017 je veľmi príjemné zablahoželať svojim blízkym k krásnej novoročnej pohľadnici. A ak je táto pohľadnica vyrobená ručne, je ešte príjemnejšie darovať tento darček. Pohľadnicu s kohútikom vyrobíte veľmi jednoducho. Ale tu by ste mali zapnúť svoju predstavivosť a byť trpezliví..

ročník kohútskych remesiel

 • Najprv teda vytlačte vzor kohúta a vystrihnite ho. Ak však dokážete dobre kresliť, kohútika je možné ľahko zobraziť na papieri..
 • Ako pozadie pohľadnice použijeme modrú lepenku. Ozdobíme snehovými vločkami.
 • Teraz nalepte obojstrannú pásku na vnútornú stranu kohútika. Na kartu pripevnite figúrku kohúta. Z papiera je potrebné vystrihnúť ďalšie dve postavy. Potom tieto figúrky pripevnite rovnakým spôsobom na prvú. Vykonajte túto prácu veľmi opatrne..
  Ako vyrobiť kvetinu z papiera vlastnými rukami

kohút novoročných remesiel 2017novoročné remeslá 2017 rok kohúta

A samozrejme, podpíšte svoju pohľadnicu.

Konečne

Ako vidíte, vytváranie kohútikov z rôznych materiálov je veľmi jednoduché. A ak budete trochu pracovať, získate niečo neobvyklé a zaujímavé. A vaše novoročné remeslá 2017 v roku kohúta určite potešia všetkých ľudí, ktorým sa rozhodnete prezentovať takéto darčeky.