DIY zošit pre fotografie

Ako si vyrobiť svojpomocný zápisník pre začiatočníkov

Ak neradi uchovávate vzácne fotografie vo svojom počítači a radi si prezeráte skutočné albumy s fotografiami, potom musíte naliehavo vytvoriť vlastný album na scrapbooking, do ktorého sa dajú uložiť vytlačené fotografie pripomínajúce niektoré udalosti alebo špeciálne životné okamihy..

Tento materiál bol vytvorený špeciálne pre všetkých začiatočníkov, ktorí chcú vytvárať jedinečné majstrovské diela..

Je dosť ťažké nájsť na internete moderné materiály, ktoré by dokázali plne zodpovedať mnohé otázky začínajúcich majstrov šrotu. Tento materiál preto obsahuje najrelevantnejšie informácie, ktoré vám umožňujú vytvoriť si v hlave podrobný obraz o vytvorení takej originálnej maličkosti..

Výber fotografie do albumu

Výber fotky

Šrotové albumy sú väčšinou vytvárané pre konkrétne udalosti. Z toho vyplýva, že takéto albumy by nemali obsahovať nezrozumiteľné fotografie. Teraz je potrebné priniesť dôležité udalosti, najmä pre ktoré stojí za to vytvoriť originálny album so zápisníkmi. Podobnú vec je možné vykonať aj s cieľom ušetriť fotografie zo svadby alebo narodenia dieťaťa. Scrapbook môže tiež ukladať momentky z výletu alebo špeciálneho dňa..

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výberu fotografií. Je neprijateľné umiestňovať nekvalitné fotografie do tohto jedinečného produktu. Rovnako nebudú fungovať ani fotografie s orezanými rukami a nohami. Je nežiaduce vkladať fotografie s preťaženým pozadím a červenými očami do zošita..

Ak fotografie ešte neboli vytlačené, môžete ich spracovať vo fotoeditore. V niektorých prípadoch je napríklad potrebné zmeniť mierku fotografie. V ostatných prípadoch by mali byť odstránené nepotrebné detaily. Ale v tomto prípade je dôležité byť opatrný..

Je potrebné poznamenať, že do scrapbooku nie je potrebné vkladať fotografie 10 x 15. Aby bol váš produkt ozvláštnený, musíte zvoliť iné formáty. Okrem toho je potrebné vybrať zaujímavé fotografie, ktoré sa budú líšiť v zápletke alebo farebnej schéme. Bude to vyzerať veľmi krásne a mimoriadne..

  Decoupage pre začiatočníkov krok za krokom s fotografiou z obrúskov

Dynamické fotografie alebo fotografie so špeciálnymi detailmi pomôžu urobiť scrapbookovú stránku albumu skvelou.

Dynamické fotografie alebo fotografie so špeciálnymi detailmi pomôžu urobiť scrapbookovú stránku albumu skvelou. Pre každú stránku scrapbooku je dôležité vybrať tie najlepšie fotografie, ktoré budú sprostredkovať vaše emócie a náladu. Bežné fotografie v takom produkte by však nemali byť spravidla. Všetko, čo je tu potrebné, je potrebné urobiť jasne a zároveň jedinečne..

Keď sú fotografie vybraté, musíte ich správne umiestniť na samotnú stránku albumu

Keď sú fotografie vybraté, musíte ich správne umiestniť na samotnú stránku albumu. Preto stojí za to postarať sa o usporiadanie zoskupenia fotografií..

Výber určitého štýlu dizajnu scrapbooku

Vyberáme jednoznačný štýl dizajnu scrapbooku

Ak chcete vytvárať jedinečné zošity, musíte ovládať všetky obľúbené štýly. To sa musí urobiť tak, aby v budúcnosti nedošlo k žiadnym chybám pri kombinovaní rôznych štýlov. Áno, a s nákupom materiálov bude všetko jasné, ak budú zvládnuté všetky štýly..

Nájdenie správneho papiera

Nájdenie správneho papiera

Pri výbere albumu si musíte pamätať na všeobecný štýl budúceho produktu so živými fotografiami. Každý vie, že papier môže mať rôzne veľkosti. Existuje napríklad papier 30 x 30, 20 x 20 a 15 x 15 cm. Zamyslite sa nad väzbami albumu. Dnes si môžete vybrať medzi knihou a prstenmi.

Aby ste si vybrali farbu pozadia pre svoje fotografie, je dôležité študovať úspešné farebné kombinácie. Stojí za to povedať, že nesprávna kombinácia farieb môže zničiť dizajn akéhokoľvek produktu. Preto tomuto bodu treba venovať veľkú pozornosť. Je potrebné pripomenúť, že správne pozadie by nemalo fotografiu prehlušiť, ale zdôrazniť. Vo všeobecnosti stojí za to, aby si každý majster uvedomil, že na stránke albumu v albume je hlavné miesto na fotografii, ktorá je ďalej zvýraznená alebo doplnená ďalšími prvkami..

Táto fotografia ukazuje, že pre album bolo zvolené pokojné pozadie, ktoré je pomocou šípok úspešne skombinované do jednej kompozície. Aby album vyzeral moderne a krásne, musíte všetky jeho strany usporiadať do rovnakej farby..

  Druhý život nepotrebným veciam: kutilské remeslá

Vyberáme výzdobu šrotu albumu, nápady na stránky

Vyberáme výzdobu šrotu albumu, nápady na stránky

Ak bol album vytvorený na počesť obzvlášť dôležitej udalosti, potom sa nezabudnuteľné doplnky, ktoré by mali zodpovedať téme albumu, stanú ideálnym dekorom. Ak neexistujú žiadne také veci, potom ozdobnými prvkami budú: saténové stuhy, prívesky, umelé kvety, rôzne šnúry a ďalšie príslušenstvo, ktoré sa úspešne zmestí do určitého štýlu albumu. Fotografia zobrazuje špeciálny romantický dekor, ktorý sa veľmi dobre hodí k vysnenej fotografii..

Robíme nápisy

Nápisy pomôžu oživiť stránky zošita albumu. Nápisy do takého albumu je možné vykonať nielen perom. Teplé slová alebo niektoré frázy je možné vytlačiť na pauzovací papier alebo fotografický papier.

Ako vytvoriť stránky so zápisníkmi

Ako vytvoriť stránky so zápisníkmi

Teraz stojí za to popísať hlavný proces – vytváranie stránok zošrotovaného albumu. V tomto prípade je dôležité vypracovať náčrt alebo použiť hotový náčrt. Na World Wide Web nájdete zaujímavé nápady pre dizajn stránok. Kopírovanie cudzích diel sa však neodporúča. Koniec koncov, cudzia práca je špeciálne zverejnená na internete, aby inšpirovala ľudí.

Na vytvorenie najpútavejších stránok albumu je potrebná znalosť skladania. Podrobnosti na stránke so zápisníkom sa môžu líšiť vo veľkosti. Aby sa však dosiahol požadovaný výsledok, odporúča sa ich skrútiť a točiť podľa vlastného uváženia. Malé detaily je navyše možné pridať k veľkým detailom a natrieť farbami..

Pokyny na stavbu albumu

Pokyny na stavbu albumu

Na lepenie stránok teda potrebujete obojstrannú pásku. Tiež musíte urobiť obal pre album so zápisníkom. Ak je album na krúžkoch, potom je potrebné na všetkých stránkach výrobku vytvoriť diery pomocou dierovača.

Album však vyzerá viazane

Album však vyzerá viazane

To sú všetky akcie, ktoré vám pomôžu vytvoriť album – urobte si to sami. Kroky krok za krokom popísané v tomto materiáli sú stručné informácie, ktoré poskytujú iba základ prípadu..

  DIY stužkový kvet

Kroky krok za krokom popísané v tomto materiáli sú stručné informácie, ktoré poskytujú iba základ prípadu.

Preto sa odporúča prečítať si aj dodatočné informácie..