Ako správne osláviť Nový rok 2021. Kľúčové odporúčania

v akej farbe osláviť rok 2018 psa

Ďalší rok 2021 podľa východného kalendára bude rokom bieleho kovového býka. Toto zviera sa spravidla vyznačuje brilantnou mysľou, priateľskosťou a oddanosťou. Aby bol celý rok 2021 úspešný, musíte sa na jeho stretnutie vopred pripraviť. Je potrebné premyslieť všetky detaily, od obrazu až po slávnostné sviatky. V tomto článku vám povieme o roku 2021, ktoré zviera podľa horoskopu, s čím sa stretnúť a čo uvariť na slávnostnú hostinu. Zároveň sa v každom okamihu pokúsime podrobne porozumieť.

Kde sa stretnúť s rokom býka a ako to urobiť správne

Podľa horoskopu neviete, aké zviera bude budúci rok 2021, potom sa vám ponáhľame odpovedať! Rok 2021 je teda rokom býka. Osamelosť nemožno tomuto zvieraťu predpísať. Býk je aktívne zviera, bez ktorého si nevie predstaviť svoj život: hry, komunikácia a interakcia. Na základe týchto pravidiel boli vydané nasledujúce odporúčania:

 • Na oslavu Nového roku 2021 si určite musíte nájsť hlučnú a veľkú spoločnosť. Táto spoločnosť môže byť priateľmi alebo blízkymi príbuznými. Hlavnou vecou v tomto prípade nie je byť sám..
 • Na Silvestra by do vášho domova nemala vstúpiť nuda. Psík by nemal byť smutný. Zábavu a hluk treba na dovolenke vítať.
 • V Novom roku by ste určite mali hrať aktívne hry. Odporúča sa vykonávať ich vonku. Všímajte si svoje hry z detstva. Vo všeobecnosti sa bavte naplno.

2021 aké zviera podľa horoskopu stretnúť a čo navariť

Aké oblečenie si vziať na dovolenku

Ak sa obrátime na východný kalendár, potom vidíme, že rok 2021 je rokom býka White Metal Bull. A tým vám je jasné, ktorému outfitu na dovolenke dať prednosť. To však nie je všetko. Mali by ste tiež dbať na naše ďalšie odporúčania..

 • Na Silvestra môžete nosiť nielen slávnostné šaty, ale aj oblek. V každom prípade by však v outfite mali byť vítané rôzne biele a lesklé odtiene. Vhodné sú aj oranžové, tehlovočervené, ružové a zlaté odtiene. Na Silvestra môžete nosiť čierny outfit. Nezabudnite však, že oblek alebo šaty v tejto farbe by mali byť slávnostné, nie ponuré..v akej farbe osláviť rok psa 2021

Na poznámku! Žltá farba oblečenia pomôže dosiahnuť sebavedomie a vnútornú harmóniu. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí sú hanbliví. Ak sa považujete za úzkostlivého človeka, ktorý si berie všetko k srdcu, potom je táto farba najlepšia pre novoročné sviatky..

 • Na Silvestra nezabudnite na doplnky a šperky. Noste zlaté prstene a náramky. Vhodné sú aj jantárové korálky a brošne. Všetky tieto šperky môžu dokonale doplniť váš obraz a urobiť ho jedinečným..ďalší rok ktorého zvieraťa podľa horoskopu
 • V novom roku 2021 sa neodporúča nosiť veľmi lesklé oblečenie. A to sa musí urobiť, pretože býk je považovaný za pokorné zviera. Luxusný štýl obliekania sa jej zdá cudzí. Preto dávajte prednosť šatám a oblekom, ktoré nemajú žiadne kudrlinky a sú vybavené jednoduchými štýlmi..
 • Na Silvestra nie sú vítané ani príliš tesné a krátke sukne a šaty.. budúci rok ako sa stretnúť a čo navariť
 • Ak má váš pohľad odhalená ramená a dekolt, môžete na tieto oblasti naniesť olej alebo prášok so zlatými čiastočkami. Zlatú tému je možné podporiť zlatým make -upom.

Na poznámku! Venujte pozornosť tomuto veľmi dôležitému tipu. Na Silvestra stojí za to vzdať sa oblečenia a iného príslušenstva, ktoré majú leopardovú potlač. V roku 2021 budú tieto výtlačky zakázané. A to všetko preto, že býk nie je pripravený spriateliť sa s týmito zvieratami..

Čo si vybrať na ozdobu vianočného stromčeka?

Samozrejme, v ruchu Nového roka nezabudnite na výzdobu bytu a novoročný strom. Nasledujúce tipy vám preto umožnia naučiť sa, ako ozdobiť vianočný stromček a byt na Nový rok 2021..

 • Nový rok samozrejme nemôže byť bez vianočného stromčeka. V roku 2021 je možné nainštalovať nielen prírodný smrek, ale aj umelý. Vkusne oblečte hlavný symbol Nového roku. V roku býka by mal byť strom oblečený podľa zásady „menej je viac“. V tejto situácii sa neodporúča montovať všetky hračky z krabice na krehké vetvy stromov..aký rok zvieraťa podľa východného horoskopu
 • Pri zdobení vianočného stromčeka stojí za to použiť dekorácie vianočného stromčeka vo farbách roka. V móde je slávnostná farba, čo znamená, že hračky by mali byť vyrobené v tejto farbe. Váš vianočný stromček by mal mať zlaté gule a pozlátko v striebornej a bielej farbe. A aby vianočný stromček vyzeral veľmi štýlovo, mali by ste zavesiť vianočné gule popretkávané ručne vyrobenými hračkami, ktoré nájdete v sekcii novoročných remesiel..
 • Pri zariaďovaní domu nezabúdajte na striebornú a bielu farbu. V tomto sortimente si môžete vybrať obrúsky a obrus.
 • Ozdobte nábytok a steny v byte dekoratívnymi kompozíciami alebo dažďom. Dekoratívne kompozície je možné vyrobiť zo smrekových vetvičiek. Ak zdobíte steny dažďom, nenechajte sa príliš uniesť.. 2021 aké zviera podľa horoskopu stretnúť a čo navariť

A ako nalákať hlavný symbol Nového roku 2021

O tom, ako sa stretnúť v roku 2021, sme hovorili vyššie. Teraz vám povieme, čo pripraviť na tento sviatok, aby ste nalákali býka a budúci rok získali šťastie. Všetky ženy v domácnosti samozrejme vopred premýšľajú o tom, čo majú slúžiť na novoročnom stole. Teraz vám ponúkneme najefektívnejšie odporúčania, ktoré by ste pri organizácii slávnostných hodov mali vziať do úvahy..

 • Býčiu diétu si nemožno predstaviť bez zelene. A to znamená, že na vašom stole by mali byť jedlá bohato zdobené bylinkami a šalátmi. Takéto jedlá budú môcť potešiť nielen vašich hostí, ale aj patróna roku 2021. Rebrá môžete podávať aj s mäsom. Prílohu si ale pripravte z červenej alebo žltej zeleniny. Nie všetci ľudia radi jedia ťažké jedlá. Východisko z tejto situácie je ľahké nájsť. Na Silvestra sa na stole môže podávať ľahké mäsové občerstvenie. Ďalšou skvelou možnosťou môžu byť jedlá z hydiny..čo variť 202
 • Položte ovocie na novoročný stôl. Najlepšie je, ak sú citrusové. V tomto prípade sú najlepšou voľbou pomaranče a mandarínky..
 • Farebná schéma stola pomôže podporiť cukríky v jasných baleniach. Najlepšie je však, ak sú sladkosti zabalené v červených alebo zlatých obaloch od cukríkov. Odporúča sa podávať s čajom a citrónom..2021 aké zviera podľa horoskopu stretnúť a čo navariť

Konečne

Teraz ste sa mohli dozvedieť, čo variť do roku 2021. Okrem všetkého vyššie uvedeného stojí za to položiť na stôl dezertné jedlá. Aj v tomto článku sme poskytli ďalšie tipy, ktoré je veľmi dôležité použiť pri príprave na Nový rok. Zvážte tieto odporúčania a potom vám nový rok pôjde dobre.