Kvetinové záhony a záhony s vlastnými rukami v krajine. Fotografia kvitnúca celé leto

Postele rôznych kvetov kvitnú celú sezónu od jari do jesene. Veľa fotiek

Moderní letní obyvatelia používajú na zdobenie záhrady rôzne metódy. Krásne záhony, skalky, skalky a dekoratívne remeslá robia z krajinného dizajnu skutočné majstrovské diela. Chcete, aby kvety v krajine kvitli celé leto? Naučte sa, ako vyrobiť tieto záhony a záhony. Pozrite si fotografie a nechajte sa inšpirovať. Napriek tomu, že v obchodoch sa predáva mnoho dekoratívnych predmetov a suvenírov na výzdobu exteriéru, urob si sám môžete vyrábať originálne dekorácie a štruktúry.

Ako docieliť, aby kvetinový záhon urobený vlastnými rukami kvitol celé leto

Pred vytvorením kvetinovej záhrady sa musíte rozhodnúť pre územie. Majte na pamäti, že niektoré rastliny majú radi svetlo a iné tieň. Záhon by mal byť na prominentnom mieste, aby ho mohli obdivovať okoloidúci alebo hostia, ktorí vstúpili na vaše územie. Je dôležité vopred rozhodnúť o farbe rastlín, pretože ak zasadíte všetko za sebou, získate svetlú a nevkusnú kvetinovú záhradu.

Premýšľajte o tom, čo urobiť záhon. Môžu to byť kamene, ploty, tehly alebo dokonca staré a nepotrebné položky. Ideálne sú staré džbány, vedrá alebo iné nádoby na sadenie kvetov.

Premýšľajte o tom, čo urobiť záhon. Môžu to byť kamene, ploty, tehly alebo dokonca staré a nepotrebné položky. Ideálne sú staré džbány, vedrá alebo iné nádoby na výsadbu kvetov.

Okrem farby rastlín zohrávajú svoju úlohu aj obdobia kvitnutia. Ak chcete, aby kvetinový záhon kvitol celé leto, musíte porozmýšľať, aké kvety zasadiť. Vďaka tomu budete môcť pozorovať kvitnutie počas celej sezóny, od jari do jesene. Skúste vysadiť prvosienky. Konvalinky, tulipány, hyacinty, lesy – všetky tieto kvety potešia oko celú jar príjemnou vôňou a jasnými farbami.

Skúste vysadiť prvosienky. Konvalinky, tulipány, hyacinty, lesy - všetky tieto kvety potešia oko celú jar príjemnou vôňou a jasnými farbami.

Chcete, aby kvetinová záhrada kvitnúca celé leto vyzerala originálne? Potom skúste aranžovať kvety v geometrických tvaroch, aby vytvorili neobvyklé tvary. Pri výsadbe rastlín ponechajte priestor medzi rôznymi druhmi kvetov, inak sa žiarovky nebudú vyvíjať normálne..

Chcete, aby kvetinová záhrada kvitnúca celé leto vyzerala originálne? Potom skúste aranžovať kvety v geometrických tvaroch, aby vytvorili neobvyklé tvary. Pri výsadbe rastlín ponechajte priestor medzi rôznymi druhmi kvetov, inak sa žiarovky nebudú vyvíjať normálne.

V jednom záhone môžete kombinovať rastliny rôzneho času zrenia, potom prechod kvitnúcich kvetov prebehne hladko a záhon nebude „holý“. Do popredia kvetinovej záhrady vysaďte prvosienky a potom trvalky. Začiatkom leta začínajú macešky a prvosienky krásne kvitnúť, pričom spolu dobre vychádzajú v jednom záhone s fialkami a jemnými sedmokráskami.

  Prostriedky na spracovanie ríbezlí na jar pred chorobami a škodcami

Do popredia kvetinovej záhrady vysaďte prvosienky a potom trvalky. Začiatkom leta začínajú krásne kvitnúť macešky a prvosienky, pričom spolu dobre vychádzajú na tom istom záhone s fialkami a jemnými sedmokráskami.

Je ťažké si predstaviť krásny kvetinový záhon bez ruží. Dnes existuje mnoho druhov ruží, ktoré rastú v kríkoch, tkajú sa cez ploty alebo pokrývajú pôdu. Vysoké a poddimenzované ruže rôznych farieb budú skutočnou ozdobou vášho webu. Ruže je možné v lete navyše rezať a vkladať do vázy, aby ste si mohli vychutnať vôňu vo svojom vlastnom byte..

Ruže je možné v lete navyše rezať a vkladať do vázy, aby ste si mohli vychutnať vôňu vo svojom vlastnom byte.

Nemáte skúsenosti s vysádzaním záhonu? Potom vezmite obyčajné nechtíky a vysaďte ich po obvode plánovaného záhonu..

V strede kvetinového záhonu vysaďte petúnie rôznych farieb a získate krásnu kvetinovú záhradu. Originálne vyzerajú závesné hrnce, ktoré je možné zavesiť na altánok a doplniť ich do exteriéru žiarivými farbami.

V strede kvetinového záhonu vysaďte petúnie rôznych farieb a získate krásnu kvetinovú záhradu. Originálne vyzerajú závesné hrnce, ktoré je možné zavesiť na altánok a doplniť ich žiarivými farbami..

Pozrite si fotografie a schémy kvetinových záhonov, ktoré kvitnú celé leto:

kvitnúce záhonyKučeravý záhonplán výsadby kvetinového záhonuAké kvety zasadiť na záhon

Prečítajte si tiež: Základné metódy zaobchádzania s osami

schémy trvalých záhonovTrvalý záhonkvetinový záhon kvitnúci celé letoDruhy kvetov na záhon