Remeslá pre záhradu a záhradu vlastnými rukami. Fotografie s popisom, jednoduché

Remeslá z plastových fliaš pre záhradu a zeleninovú záhradu. Foto a popis

Práca na webe bude niekoľkokrát príjemnejšia, ak krásne zjemníte územie vlastnými rukami. V obchode je možné samozrejme kúpiť veľa záhradných remesiel, ale je oveľa lacnejšie ich vyrobiť sami. Ponúkame vám niekoľko nápadov na výrobu remeslá z plastových fliaš pre záhradu a zeleninovú záhradu. Krásne fotografie a podrobné popisy vám pomôžu vyrobiť jedinečné výrobky v čo najkratšom čase.

Popis a fotografia ručných prác z fliaš na rozdávanie

Začnite s najjednoduchšími výrobkami z fliaš. Aby ste to urobili, budete musieť rozrezať niekoľko fliaš na dve časti a potom dať okrajom kučeravý tvar. S trochou úsilia môžete pre svoje záhradné svetlá vytvoriť jedinečné odtiene..

Začnite s najjednoduchšími výrobkami z fliaš. Aby ste to urobili, budete musieť rozrezať niekoľko fliaš na dve časti a potom dať okrajom kučeravý tvar. S veľmi malým úsilím to zvládneteFoto lampášov do záhrady

Z veľkých plastových fliaš môžete urobiť krásneho osla, ktorý dodá vášmu krajinnému dizajnu chuť. Musíte pripraviť:

  • fľaše na 2, 0,5 a 5 litrov;
  • umelé kvety;
  • stuhy a iné ozdobné predmety;
  • farba;
  • kefy;
  • Škótska.

by mal vyrobiť kvetináče, ktoré váš osol prevezie. Najväčšou fľašou by ste mali byť vyFotografia a popis osla z plastových fliaš

Najprv musíte fľaše natrieť a počkať, kým úplne nevyschnú. Z malých fliaš by ste mali pre svojho osla vyrobiť kvetináče na prepravu. Najväčšia fľaša by mala slúžiť ako telo a trochu menšia – oslí hlava. Všetky diely je možné upevniť páskou alebo samoreznými skrutkami. Buďte kreatívni a postavte si záhradný kolt z plastových fliaš.

Potrebujete vyčistiť vidiecky dom, ale nemáte metlu? Znova použite plastové fľaše. Za týmto účelom sa dno každej fľaše odreže a potom sa pozdĺž dĺžky urobia malé rezy. Musíte urobiť ďalšie polotovary, v ktorých chcete prerezať krk. Potom sa fľaše položia na seba a upevnia na pripravenú tyčinku..

Potrebujete vyčistiť vidiecky dom, ale nemáte metlu? Znova použite plastové fľaše. Za týmto účelom sa dno každej fľaše odreže a potom sa pozdĺž dĺžky urobia malé rezy. Musíte urobiť ďalšie medzery, v k

Kvetináče z plastových fliaš pôsobia v záhrade originálne. V strede môžete urobiť rez a potom naplniť nádobu zemou a zasadiť do nej krásne kvety..

kvetináče z plastových fliaš pôsobia v záhrade originálne. Môžete znížiť cenyFotografické remeslá z fliaš do záhrady

Niektoré ihličnaté ženy vyrábajú roztomilé hrnce na fľaše. Môžete im dať tvar zajačikov, mačiatok alebo medveďov, je zábavné zdobiť a vysádzať kvety na vrcholy..

  Ako si vyrobiť vlastný dekoratívny mlyn

kvetináče z plastových fliaš pôsobia v záhrade originálne. Môžete znížiť ceny

Existuje veľa nápadov na remeslá z plastových fliaš pre záhradu a zeleninovú záhradu. S pomocou fotografií a popisov môžete s minimálnym úsilím vyrábať krásne výrobky na zdobenie krajinného dizajnu vlastnými rukami. Predstavte si to, potom sa vaša letná chata stane obľúbeným miestom nielen pre prácu, ale aj pre relaxáciu..