Tulipány z farebnej lepenky

DIY kartónové tulipány. Majstrovská trieda

Každý si spojí prístup jari so zelenou trávou a kvetmi. Ak chcete svojej mame, sestre alebo babičke darovať kvety, ktoré nikdy nevädnú, skúste ich vyrobiť z papiera. Svetlé tulipány vyrobené z lepenky bude príjemným darčekom a krásnou dekoráciou interiéru. Pokúste sa vyrobiť objemné papierové remeslá vlastnými rukami a strávte zaujímavé chvíle voľného času.

Ako vyrobiť krásne papierové tulipány

Aby ste získali krásne kvety, budete potrebovať:

– kartón

– farebný papier

– drevený špíz

– lepidlo

– klip

– zelená akrylová farba alebo páska

Na to, aby ste získali krásne kvety, budete potrebovať: - kartón - farebný papier - drevenú špajľu

Najprv nakreslite vzor púčikov tulipánov, aby boli všetky kvety rovnaké. Potom obrobok vystrihnite a preneste ho na farebný papier alebo lepenku. Na jeden kvet budete potrebovať tri také medzery. Vystrihnite ich z rôznofarebného papiera a vytvorte tak žiarivú kyticu..

Najprv nakreslite vzor púčikov tulipánov, aby boli všetky kvety rovnaké. Potom obrobok vystrihnite a preneste ho na farebný papier alebo lepenku. Na jeden kvet budete potrebovať tri také medzery. Vystrihnite ich z rôznofarebného papiera a vytvorte živú kyticu.

Potom každý kus zložte na polovicu a najskôr prilepte dve časti púčika. Oddelene od zeleného papiera, vystrihnite dlhé listy pre tulipány, je žiaduce urobiť ich dvojitými alebo vyrezanými z obojstrannej lepenky.

Potom zložte každý kus na polovicu a najskôr prilepte dve časti púčika. Oddelene od zeleného papiera vystrihnite dlhé listy na tulipány, odporúča sa ich urobiť dvojité alebo vystrihnúť z obojstrannej lepenky.

Prečítajte si tiež: DIY plstené kvety s fotografiami krok za krokom

Ak chcete, aby stonka dobre držala púčik, vezmite si drevenú špajľu, omotajte ju kvetinovou páskou alebo natrite zelenou farbou.

Ak chcete, aby stonka dobre držala púčik, vezmite si drevenú špajľu, omotajte ju kvetinovou páskou alebo natrite zelenou farbou.

Počkajte, kým je farba úplne suchá, zatiaľ čo stonky môžu byť vložené do zeme alebo do peny. Keď je stonka pripravená, môžete začať lepiť púčik. Za týmto účelom vložte do zlepených púčikov špíz a potom prilepte ďalšiu časť kvetu.

Ak chcete, aby stonka dobre držala púčik, vezmite si drevenú špajľu, omotajte ju kvetinovou páskou alebo natrite zelenou farbou. Počkajte, kým je farba úplne suchá, zatiaľ čo stonky môžu byť vložené do zeme alebo do peny. Keď je stonka pripravená, môžete začať lepiť púčik. Za týmto účelom vložte do zlepených púčikov špíz a potom prilepte ďalšiu časť kvetu.

Listy je možné nalepiť na špajdle. Ak ste vyrobili dvojité okvetné lístky, potom pri lepení nechajte nelepenú časť v spodnej časti, aby ste mohli list pripevniť k stonke.

Listy je možné nalepiť na špajdle. Ak ste vyrobili dvojité okvetné lístky, potom pri lepení ponechajte nelepenú časť v spodnej časti, aby ste mohli list pripevniť k stonke.

Kvety z hrubého papiera alebo lepenky pôsobia originálne, pretože dobre držia tvar. Hotové tulipány je možné vložiť do sklenenej vázy alebo zasadiť do kvetináča. Vezmite suchú sadru, premiešajte ju s trochou studenej vody. Nalejte zmes do hrnca, ihneď vložte tulipány a počkajte, kým sadra nevyschne. Ako dekoráciu je možné použiť umelú trávu alebo ozdobné kamene..

  Kovové remeslá

Vezmite suchú sadru, premiešajte ju s trochou studenej vody. Nalejte zmes do hrnca, ihneď vložte tulipány a počkajte, kým sadra nevyschne. Ako dekoráciu je možné použiť umelú trávu alebo ozdobné kamene.

Papierové tulipány môžu vyrábať aj deti v škôlke alebo v škole. Postupujte podľa podrobného návodu a môžete si tieto kvety vyrobiť sami. Nech máte jar po celý rok.