DIY šampanské korkové remeslá

Remeslá zo zátok z vína a šampanského. DIY nápady

Mnoho ľudí zbiera najrozmanitejšie predmety. Keď záujem o koníček vyprchá, existuje veľa nepotrebných predmetov, ktoré je možné široko použiť na vyšívanie. Dnes sú obľúbené rôzne ručne vyrábané výrobky, pomocou ktorých môžete kreatívne vyzdobiť interiér. Ak máte veľa zátok na víno alebo šampanské, skúste z nich vyrobiť originálne darčeky vlastnými rukami..

3 nápady na remeslá zo zátoky šampanského

Nápad 1. Svietnik

Svietniky sú schopné priniesť do interiéru atmosféru tepla, romantiky a pohodlia. Na to, aby ste si doma zapálili krásne sviečky, nemusíte kupovať svietniky, ak si ich dokážete vyrobiť sami. Vezmite si sklenené nádoby rôznych veľkostí, pričom treba mať na pamäti, že budú do seba vložené a zároveň by mal byť dostatok priestoru na plnenie zátkami.

Svietniky sú schopné priniesť do interiéru atmosféru tepla, romantiky a pohodlia. Na zapálenie krásnych sviečok doma,

Vložte sviečku do centrálnej nádoby a vložte ju do iných misiek. Vyplňte všetok voľný priestor zátkami. Vyrobte si niektoré z týchto falzifikátov a ozdobte interiér miestnosti..

Myšlienka 2. Hračka žirafa

Suvenír v tvare žirafy osloví nielen deti, ale aj dospelých. Podľa princípu výroby žirafy sa môžete pokúsiť vyrobiť ďalšie figúrky zvierat. Najprv musíte z drôtu vytvoriť silný rám, aby sa vaše remeslo neohýbalo pod hmotnosťou zástrčiek. Potom rám zabaľte obyčajným papierom alebo novinami. Pomocou lepidla PVA noviny dobre nasýtite, aby boli pevne pripevnené k rámu. Počkajte, kým lepidlo úplne nevyschne.

Suvenír v tvare žirafy osloví nielen deti, ale aj dospelých. Podľa princípu výroby žirafy

Potom pokračujte v lepení zástrčiek. Na to je najlepšie použiť lepiacu pištoľ, potom sa zátky rýchlo prichytia k rámu a budete mať zábavné remeslo.

Idea 3. Panel pre malé poznámky

Zátky sú dosť mäkké, takže sú do nich dobre vložené ihly alebo kovové gombíky. Ak si chcete vo svojom byte vyrobiť pripomienkovú tabuľu, môžete použiť zátky na víno..

Zátky sú dosť mäkké, takže sú do nich dobre vložené ihly alebo kovové gombíky. Ak si chcete vo svojom byte vytvoriť pripomienku, môžete použiť zátky na víno.

Existuje niekoľko nápadov, ako vyrobiť panel z korku. Môžete napríklad najskôr nakrájať každý korok na krúžky a potom ich prilepiť na rámik na fotografiu alebo pripravenú dosku..

  Remeslá z prírodného materiálu pre materskú školu

Nie je potrebné rezať zástrčky na kruhy, môžete pozdĺžne a potom bude mať váš panel tvar vlny.

Nie je potrebné rezať zátky na kruhy, môžete ich rezať pozdĺž a potom bude mať váš panel tvar vlny.Korkové držiaky na vizitky

Prečítajte si tiež: Remeslá zo zátok šampanského vlastnými rukami

nápady korkového remeslaNápad na uloženie šperkovzátka pre mačkuHračka pre mačky z korkov

Zátky je možné použiť na výrobu zložitých tvarov, tvaroviek na podstavce a iných dekoratívnych predmetov. Neponáhľajte sa vyhodiť zátky na víno alebo šampanské, možno budú pre vás užitočné.