DIY novoročné darčeky pre rok 2021

DIY nápady na vianočné darčeky 2018

Uhádnete, ktorý sviatok majú najradšej deti a dospelí? Správny! Je nový rok. Príchod dovolenky čaká celý rok a spravidla každý bez výnimky verí, že im tento deň prinesie niečo krásne a magické. Najdôležitejšou tradíciou tohto sviatku je prezentácia darčekov príbuzným a všetkým blízkym. Niektorí ľudia kupujú hotové darčeky. Existujú však aj ľudia, ktorých najviac poteší výroba novoročných darčekov na Nový rok vlastnými rukami. V tomto článku sa nám podarilo zhromaždiť niekoľko nových nápadov z fotografie. Vo všeobecnosti by ste pri výrobe týchto výrobkov nemali mať problémy a otázky..

Aké darčeky urobiť pre Nový rok sami

Vianočný stromček zo starej knihy.

Vedúcim dekoratívnych prvkov je rybia kosť. Banálna vetva vianočného stromčeka už dávno prestala byť darom. Preto, aby ste svojim blízkym darovali niečo úžasné a pocit dovolenky, budete musieť vyskúšať. Na takýto dar sa určite bude pamätať a bude môcť svojou prítomnosťou zahriať dušu po mnoho rokov. Zo starej knihy si môžete vyrobiť nádhernú ozdobnú rybiu kosť. Na implementáciu tejto myšlienky by ste mali pripraviť:

 • Zbytočná a stará kniha bez obalu.
 • Kartón v tvare hviezdy a kovová forma.
 • Píla vyrezaná z vetvy, ktorá bude simulovať kmeň.
 • Drevená palica, lepidlo a nožnice.
 • Hustá červená tkanina,
 • Vŕtačka a ceruzka.

urobte si novoročné darčeky na nový rok

Priebeh:

 1. Najprv si urobíme základ. Vezmite rez drevenou pílou, ktorý by mal byť rovný. V strede je vyvŕtané vybranie s veľkosťou drevenej palice a vyrezané. Palica by mala tesne zapadnúť do vybrania a dobre v nej držať.ako urobiť novoročný darček vlastnými rukami
 2. Keď je základňa pripravená, musíte začať zdobiť vianočný stromček. Vianočný stromček na Nový rok musí byť ozdobený hviezdami. A podobné dekorácie bude mať aj náš papierový vianočný stromček. Na vytvorenie hviezdy použite hrubú červenú lepenku. Z formy v tvare hviezdy stojí za to nakresliť obrysy. Teraz vystrihneme hviezdičku z lepenky a potom použijeme túto šablónu na tkaninu. Potom stojí za to vystrihnúť niekoľko takýchto hviezd. Stojí za to lepiť hviezdu z lepenky na oboch stranách tkaninovými hviezdami. Aby vaša hviezda vyzerala ešte krajšie, doplňte ju korálkami.ako urobiť novoročný darček vlastnými rukami
 3. Teraz je čas vytvoriť strom. V tomto prípade si samozrejme vezmite starú knihu. Jeho strana by mala byť zložená tak, aby horná časť stránky tesne priliehala k miestu, kde bol predtým kryt. Alebo by ste ho mali ohnúť tak, aby vám vznikol trojuholník, ako na fotografii. Teraz otočte stránku. Zložte stránku znova a zložte ju smerom k okraju knihy. Ak sa vykoná správne, spodok bude prečnievať za knihu. Potom stojí za to úhľadne ohnúť roh, ako je uvedené na fotografii. Tieto akcie sa vykonávajú so všetkými stranami knihy..ako urobiť novoročný darček vlastnými rukami
 4. Ďalej nainštalujeme remeslo na rám. Najprv sa však na rez píly upevní palica vyrobená z dreva. Je rozmazaný lepidlom. Potom je nainštalovaná rybia kosť. Na vrchu výrobku je pripevnená hviezdička.ako urobiť novoročný darček vlastnými rukami

Fotorámček na darček.

Tento článok pre vás predstavuje nápady na novoročné darčeky na rok 2021 vlastnými rukami. Ich výrobou nezískate skutočne pozitívnu náladu. Ak je pre vás ťažké rozhodnúť sa pre novoročný darček, potom vám náš článok umožní urobiť správnu voľbu. Fotorámik je nielen užitočný, ale aj príjemný darček. Je ľahké ho vyrobiť a môže byť ozdobený stovkami dekoratívnych predmetov. Jeho majiteľ bude mať pri prijatí určite radosť. Vloží do nej fotografie príbuzných a priateľov. Na vytvorenie darčeka budete potrebovať:

 • Akýkoľvek hotový rám, farebná lepenka a lepidlo,
 • Flitre, kamienky a korálky,
 • Smrekové šišky a vetvičky,
 • Červené stužky, lak a hrubá tkanina.

Odporúčania na vytvorenie novoročného darčeka.

Hotový fotorámik z obchodu spravidla nevyzerá dobre. Aby výrobok získal požadovaný lesk, mal by byť ozdobený. Môžu tu byť použité všetky druhy dekoratívnych prvkov. Môžu to byť: iskry, korálky alebo snehové vločky. Vo všeobecnosti používajte to, čo potrebujete.urob si sám novoročný darček k roku psa

Na Nový rok musíte urobiť darček s láskou. Rám však musí byť nevyhnutne vyzdobený v novoročnom štýle. Bude dobré, ak do darčeka pridáte niečo krásne a jedinečné od seba. Aby to fungovalo skvele, použite nasledujúce tipy:

 • Odporúča sa najskôr pripraviť náčrt. Premyslite svoj osobný nápad do konca. Až po týchto akciách môžete pracovať.
 • Držte sa jednej farebnej schémy. Musíte si vybrať 2-3 farby, v ktorých bude vaše remeslo vykonávané.
 • Rám by nemal byť preťažený obrovským množstvom šperkov..

urob si sám novoročný darček k roku psa

Fotorámik musí svojmu majiteľovi riadne slúžiť. A musí tiež vykonávať svoju hlavnú funkciu. Jeho majiteľ by doň mal ľahko vložiť fotografiu. Na opravu šperkov musíte použiť špeciálny lak.

Milá hračka na vianočný stromček.

Ak sa rozhodnete urobiť novoročný darček pre Rok vola vlastnými rukami, potom bude náš článok pre vás užitočný. Môžete si vyrobiť sladkú guľu. Toto remeslo osloví nielen deti, ale aj všetkých dospelých. Navyše tento výrobok bude vyzerať skvele na slávnostnom smreku. A po skončení prázdnin sa hračka môže jesť. Na výrobu hračky použite:

 • Plastová alebo sklenená guľa, ktorá musí byť priehľadná.
 • Suchý kakaový prášok alebo horká čokoláda..
 • Malé cukríky, práškový cukor a kokosové vločky.
 • Ďalšie ďalšie mini sladkosti.

urobte si novoročné darčeky na nový rok

Ihneď by som rád poznamenal, že darčeky na Nový rok by nemali byť len krásne a užitočné. Zvlášť táto myšlienka spĺňa tieto požiadavky. Pri vytváraní darčeka je však dôležité vziať do úvahy vkus osoby, ktorej bude darček predložený..

Ako urobiť darček.

Najprv musíte nájsť vhodné ozdoby na vianočný stromček, ktoré sa neskôr ukážu ako suveníry. Zapínanie sa najskôr vyberie z priehľadnej gule a potom sa dobre vyperie zvonka aj zvnútra. Ak sa na darček používa plastová hračka, mali by ste sa uistiť, že z neho nevychádza zápach. Ak je hračka vyrobená zo skla, skontroluje sa, či neobsahuje čipy..

Plnenie hračky sa začne po vykonaní všetkých kontrol. Tu je potrebné riadiť sa zásadou: od malých po veľké. Na dno nasypte kakaový prášok, práškový cukor a tiež pridajte malé čokoládové granule. Na vrch nalejte vrstvu mini-cukríkov alebo mini-marshmallow. Kompozíciu doplní vrstva väčších sladkostí..

Svietnik ako darček.

Svietnik je vhodným darčekom na akúkoľvek dovolenku. Je to jednoduché. Takýto prvok vytvorí v každom dome neuveriteľne slávnostnú atmosféru. Teraz nie je potrebná elektrina, pretože môžete zapáliť sviečky. Na výrobu tohto zázraku stojí za to pripraviť sa:

 • Váza, sklo alebo sklenená nádoba.
 • Lepiaca a vosková sviečka.
 • Biely a farebný papier, ktorý musí byť hrubý.
 • Kefa a nožnice.
 • Flitre, kamienky a korálky.

DIY novoročné nápady na darčeky 2021

Priebeh:

 1. Snehové vločky sú najskôr vystrihnuté z bieleho papiera. Musia mať rôzne veľkosti.
 2. Nádobu, ktorú sa chystáte ozdobiť, musíte najskôr umyť a potom vysušiť.
 3. Štetcom sa na vonkajší povrch svietnika nanesie lepidlo. Potom prilepte snehové vločky. Keď je lepidlo suché, stojí za to pokryť svoje remeslo ďalšou vrstvou. Výsledkom bude, že povrch bude rovný a bude mať malú drsnosť. Keď nanesiete druhú vrstvu lepidla, naneste s ním trblietky alebo kamienky..
 4. Aby svietnik vysušil, nechá sa 7-12 hodín. Teraz stojí za to vziať hustú a hustú niť. Položte naň korálky, pričom po každom koráliku sa oplatí urobiť uzlíky. Náhrdelník, ktorý získate, je vhodný na uviazanie svietnika. Môžete tiež dodatočne použiť darčekové stuhy. Keď dokončíte zdobenie svietnika, môžete doň vložiť sviečku.

urobte si novoročné darčeky na nový rok

Konečne

Do roku 2021 býka by ste mohli zistiť, ako vyrobiť novoročný darček vlastnými rukami. Naše nápady sú najlepšie. A nie je ťažké ich implementovať. S naším článkom by ste preto mali uspieť..