Vianočný stromček vyrobený z fľaše šampanského a čokolády

Ako vyrobiť vianočný stromček zo šampanského

Krásne remeslá sa môžu stať nielen dekoráciou interiéru, ale aj originálnou ozdobou slávnostného stola alebo kreatívneho darčeka. V poslednej dobe sa oceňuje praktickosť darčekov, preto ani na svadbu nedostávajú novomanželia kvety, ale šampanské a sladkosti. Ak sa chystáte na návštevu alebo na svadbu v zime, skúste ozdobiť fľašu šampanského v podobe vianočného stromčeka. Vyrobiť také remeslo je veľmi jednoduché, hlavnou vecou nie je báť sa fantazírovať.

Ako vyrobiť vianočný stromček zo šampanského a cukríkov

Na výrobu takého remesla budete potrebovať:

– lepiaca pištoľ;

– fľaša šampanského;

– drôt;

– pásková páska;

– korálky;

– cukríky;

– zošívačka;

– organza;

– vlnitý papier.

Z hrubého kartónu vystrihnite kruh s priemerom 24-25 cm, ktorý bude slúžiť ako stojan na vianočný stromček. Potom vezmite vlnitý papier a odrežte kúsok, aby ste mohli ozdobiť kruh na oboch stranách. Pomocou lepiacej pištole ho prilepte na lepenku. Potom nakrájajte na kruh, ale tak, aby zostalo 1-2 cm na zabalenie na druhej strane..

Z hrubého kartónu vystrihnite kruh s priemerom 24-25 cm, ktorý bude slúžiť ako stojan na vianočný stromček. Potom vezmite vlnitý papier a odrežte kúsok, aby ste mohli ozdobiť kruh na oboch stranách. Prilepte ho lepiacou pištoľou na lepenku

Potom vezmite zvyšok papiera, prilepte ho na kruh a prebytočný materiál odstrihnite. Aby bol strom stabilný, urobte sponu z drôtu. Naviňte drôt okolo základne, aby ste určili veľkosť držiaka. Drôt musí byť ozdobený páskou alebo iným materiálom.

Potom vezmite zvyšok papiera, prilepte ho na kruh a prebytočný materiál odstrihnite. Aby bol strom stabilný, urobte sponu z drôtu. Naviňte drôt okolo základne, aby ste určili veľkosť držiaka.

Prečítajte si tiež: Cestovný strom pre domácich majstrov, majstrovská trieda

Teraz začnite vyrábať ihly pre strom. Budete potrebovať kvetinový filc a organizér. Materiály nakrájajte na štvorce 10 cm Potom vezmite dva zelené štvorce kvetinového filcu a šikmo ich zložte. Preložte boky a vytvorte obálku. Zaistite obrobok zošívačkou. Skombinujte štvorce z plsti a organzy a vytvorte originálne remeslo.

Teraz začnite vyrábať ihly pre strom. Budete potrebovať kvetinový filc a organizér. Materiály nakrájajte na štvorce 10 cm Potom vezmite dva zelené štvorce kvetinového filcu a šikmo ich zložte.

Keď máte veľa prázdnych miest, začnite zdobiť fľašu. Začnite lepiť obálky zospodu horúcim lepidlom. V prvom rade by ste mali mať 8 medzier a potom sa presvedčte. Hlavná vec je, že strom je svieži. Na zvýšenie pevnosti môžete dodatočne prilepiť rad obálok..

Keď máte veľa prázdnych miest, začnite zdobiť fľašu. Začnite lepiť obálky zospodu horúcim lepidlom. V prvom rade by ste mali mať 8 medzier a potom sa presvedčte. Hlavná vec je, že strom je svieži.

Na dekoráciu môže použiť cukríky, ktoré je možné lepiť spolu s polotovarmi. Zo saténovej stuhy vytvorte mašľu a ozdobte fľašu. Vianočný stromček zo šampanského a sladkostí je pripravený.

Na dekoráciu môže použiť cukríky, ktoré je možné lepiť spolu s polotovarmi. Zo saténovej stuhy vytvorte mašľu a ozdobte fľašu. Vianočný stromček zo šampanského a sladkostí je pripravený.

DIY vianočný stromček na stole

Môžete skúsiť vyrobiť ďalší vianočný stromček z fľaše šampanského, ktorý sa stane originálnou ozdobou slávnostného stola. Ako materiál na výrobu ihiel použijeme organzu, korálky a stuhy..

Môžete skúsiť vyrobiť ďalší vianočný stromček z fľaše šampanského, ktorý sa stane originálnou ozdobou slávnostného stola. Organza, korálky a stuhy budú použité ako materiál na výrobu ihiel.

Organzu nakrájajte na štvorce s rôznymi dĺžkami strán. Budete potrebovať 30 štvorcov so stranou 14 cm, 30 kusov so stranou 8 cm a zvyšnú organzu nakrájajte z 2,5 metra na štvorce so stranou 10 cm.

Organzu nakrájajte na štvorce s rôznymi dĺžkami strán. Budete potrebovať 30 štvorcov so stranou 14 cm, 30 kusov so stranou 8 cm a zvyšnú organzu nakrájajte z 2,5 metra na štvorce so stranou 10 cm.

Budete musieť urobiť polotovary vo forme volumetrických trojuholníkov. Na zaistenie formy použite lepiacu pištoľ..

Budete musieť urobiť polotovary vo forme volumetrických trojuholníkov. Na zaistenie formy použite lepiacu pištoľ.

Potom môžete začať lepiť polotovary. Najväčšie pripevnite dole a najmenšie hore..

Ozdobte strom korálkami a stuhami.

Ozdobte strom korálkami a stuhami.

Ako môžeš vidieť, vyrobte vianočný stromček z fľaše šampanského a sladkostí môžete do jednej hodiny. Dnes existuje toľko nápadov na remeselné práce, ktoré vám pomôžu stať sa kreatívnymi..