Ako vyrobiť paletovú lavicu vlastnými rukami

Paletová lavica vlastnými rukami, foto MK

V našej „zábavnej“ dobe sa každý snaží niečo vyrobiť, niečo niečomu prispôsobiť! Stále častejšie sa začali objavovať žily v domácnosti – nič iné sa nevyhadzuje! Každej „nepotrebnej“ veci môže dať nový život!

To platí najmä v krajine! Toľko sa toho nahromadilo – kde všetko prispôsobiť? A koľko je potrebné na to, aby bol váš obľúbený pozemok upravený, exkluzívny a samozrejme pohodlný!

Tento článok vás naučí, ako vytvoriť paletové lavice vlastnými rukami! Lavička nájde svoje uplatnenie na každej letnej chate! Pod stromom v záhrade, na verande, v blízkosti zeleninovej záhrady – všade bude vhodná lavička.

Na začiatok zvážte fotografie lavičiek pre domácich majstrov z bežných drevených paliet.

Paletové lavice, výber fotografií:

Paletové lavice, výber fotografií:Celá pohovka vyrobená z paliet))

krásna paletová lavica

Keď sme sa pozreli na veľa lavičiek, zastavme sa pri tejto možnosti. Na prvýkrát to bude stačiť a keď sa zorientujete v drobných lavičkách z paliet, môžete prejsť na zložitejšie modely.

Lavička z palety, pokyny krok za krokom

Prečítajte si tiež článok: vidiecke lavice

Lavička z palety, pokyny krok za krokom

• Vezmeme jednu celú paletu (je v našom záujme, aby bola paleta neporušená – koniec koncov, budeme na nej musieť sedieť);

Lavička z palety, pokyny krok za krokom

• Pílou na kov rozrežeme našu paletu na dve časti. Poznámka. Tá časť palety, na ktorej budeme sedieť. Za chrbtom by toho malo byť o niečo viac! Preto vezmeme tri priečky pre operadlo a štyri pre sedadlo;

Pílou na kov rozrežeme našu paletu na dve časti.

• Pomocou ďalších dosiek, ktoré sú k dispozícii na vašej farme, a klincov zrazíme operadlo lavice so sedadlom (môžete tiež použiť skrutky). Správne spojenie operadla a sedadla nájdete na obrázku nižšie:

S pomocou ďalších dosiek dostupných na vašej farme a klincov

Niečo také by ste mali dostať na základe budúcej lavice;

Niečo také by ste mali dostať na základe budúcej lavice;

• Na zvýšenie spoľahlivosti a pevnosti spojenia operadla a sedadla môžeme použiť metódu dvojitého zapínania. Vďaka nemu vaša záhradná lavička vydrží akékoľvek zaťaženie, dokonca aj veľký človek bude na vašej lavičke bezpečne a pohodlne sedieť;

  Ďalší skvelý nápad na používanie plastových fliaš

Na zvýšenie spoľahlivosti a pevnosti spojenia medzi operadlom a sedadlom používame metódu dvojitého zapínania

• Je čas vyzbrojiť sa brúskou a poriadne zbrúsiť celú pracovnú plochu (sedenie na hladkom povrchu je oveľa príjemnejšie a bezpečnejšie ako na rozštiepenom a drsnom!);

Je čas vyzbrojiť sa brúskou a poriadne zbrúsiť celú pracovnú plochu

• Teraz potrebujeme skrutkovač a samorezné skrutky. S ich pomocou starostlivo a bezpečne pripevníme nohy lavice k základni. Ak sa predpokladá, že bremená na nohách budú zosilnené, potom pomocou tyče ďalej posilníme našu štruktúru;

Teraz potrebujeme skrutkovač a samorezné skrutky. S ich pomocou starostlivo a bezpečne pripevníme nohy lavice k základni.

Pozrite sa, čo dostanete! Tento roztomilý a praktický obchod ste urobili vlastnými rukami! Vaša trpezlivosť a vytrvalosť boli vašimi pomocníkmi na ceste k dosiahnutiu tohto, aj keď malého, ale predsa cieľa!

Vaša trpezlivosť a vytrvalosť boli vašimi pomocníkmi na ceste k dosiahnutiu tohto, aj keď malého, ale predsa cieľa

Získali ste nové zručnosti, urobili ste v domácnosti veľmi potrebný predmet, odstránili ste zo svojho webu nepotrebné „odpadky“ !!! Česť a chvála vám!

A odmenou vám bude vďačný pohľad vašej manželky, veselé štebotanie detí hrajúcich sa na vašej lavičke, teplé ponožky od babičky, pletené na čerstvom vzduchu na tej istej lavičke, vyrobené vlastnými rukami!

Teraz zostáva na vašej spriaznenej duši, aby predviedla svoje schopnosti a postavila malý, mäkký vankúš, aby bola celá rodina v teple a pohodlí.!

DIY paletový nábytok, foto

DIY paletový nábytok, foto

paletový nábytok urob si sám foto krok za krokom

paletová lavica

stôl s lavicami

Príklad harmonického vzťahu pred vami! Ak chcete vo svojej rodine harmóniu – tvorte spoločne!