Fanúšik jednorazových vidlíc, majstrovská trieda, fotografia

Ventilátor je jedným z najbežnejších doplnkov, ktoré sa používa nielen na vetranie v horúcom počasí, ale aj ako originálna ozdoba. V Indii bol ventilátor považovaný za symbol kráľovskej moci a v Japonsku za vojenský. Dnes táto položka nemá taký symbolický význam, ale je populárna po celom svete. Ponúkame vám podrobnú majstrovskú triedu s fotografiou, ako vyrobiť ventilátor z jednorazových vidlíc.

Prečítajte si tiež: Čo sa dá vyrobiť z vidličiek

Fanúšik jednorazových vidlíc: majstrovská trieda krok za krokom

Ak chcete urobiť jednoduchého a originálneho fanúšika darčeka, nemusíte tráviť veľa času a úsilia. Stačí pripraviť nasledujúce materiály:

Ak chcete urobiť jednoduchého a originálneho fanúšika darčeka, nemusíte tráviť veľa času a úsilia. Stačí pripraviť nasledujúce materiály:

  • Balenie jednorazových vidličiek – až 25 ks.
  • Hlinený moment
  • Hrubá biela lepenka
  • Čipkované a saténové stuhy.

Vezmite kompas alebo staré CD a nakreslite ho ceruzkou na kartóne, mali by ste dostať kruh. Potom musíte kruh opatrne prerezať a rozrezať na polovicu..

Vezmite kompas alebo staré CD a nakreslite ho ceruzkou na kartóne, mali by ste dostať kruh. Potom musíte jemne

Teraz môžete začať lepiť vidlice. Pokúste sa vykonať prácu opatrne, aby neboli viditeľné žiadne stopy lepidla.

Teraz môžete začať lepiť vidlice. Pokúste sa vykonať prácu opatrne, aby neboli viditeľné žiadne stopy lepidla. Vidlice sú prilepené k zaoblenej časti kruhu, pričom okraj musí byť prilepený najmenej 2 cm.

Vidlice sú prilepené k zaoblenej časti kruhu, zatiaľ čo okraj by mal byť prilepený najmenej 2 cm.

Teraz môžete začať lepiť vidlice. Pokúste sa vykonať prácu opatrne, aby neboli viditeľné žiadne stopy lepidla. Vidlice sú prilepené k zaoblenej časti kruhu, pričom okraj musí byť prilepený najmenej 2 cm.

Keď je polkruh úplne naplnený, môžete nechať ventilátor vysušiť. Potom pripravte čipku a stuhy na ozdobu remesla. Za týmto účelom vezmite dlhú pásku a prevlečte ju medzi zuby jednorazovej vidlice. Okraje čipky musia byť pripevnené lepidlom, ale aby sa nepreháňalo, inak sa plavidlo ukáže ako škaredé.

Keď je polkruh úplne naplnený, môžete nechať ventilátor vysušiť. Potom pripravte čipku a stuhy na ozdobu remesla. Za týmto účelom vezmite dlhú pásku a prevlečte ju medzi zuby jednorazovej vidlice. Okraje čipky musia byť pripevnené lepidlom, ale tak, aby sa nepreháňalo, inak sa plavidlo ukáže

Pásku môžete natiahnuť nielen cez zuby, ale aj na základňu vidlíc, a tiež ju upevniť lepidlom na plast..

Pásku môžete natiahnuť nielen cez zuby, ale aj na základňu vidlíc, a tiež ju upevniť lepidlom na plast. Zvyšky kartónového polkruhu môžete skryť pomocou krásnych kvetov, stuhy alebo čipky

Zvyšky kartónového polkruhu môžete skryť pomocou krásnych kvetov, stuhy alebo čipky, všetko závisí od vašej predstavivosti.

Zvyšky polkruhu z lepenky môžete skryť pomocou krásnych kvetov, stuhy alebo čipky, všetko závisí od vašej predstavivosti.

Existuje veľa nápadov na zdobenie takého ventilátora vlastnými rukami, preto skúste použiť korálky, umelé kvety alebo iné polotovary.

Existuje veľa nápadov na zdobenie takého ventilátora vlastnými rukami, preto skúste použiť korálky, umelé kvety alebo iné polotovary

Ak si želáte, môžete k takémuto ventilátoru prilepiť držadlo, bude vhodné ho používať, ale vo všeobecnosti je toto remeslo vyrobené pre krásu, pretože je trochu krehké a ťažké na vejár..

  Remeslá zo zmrzlinových tyčiniek

Ak je to žiaduce, môžete k takému ventilátoru prilepiť držadlo, potom bude vhodné ho používať, ale vo všeobecnosti je toto remeslo vyrobené pre krásu, pretože je trochu krehké a ťažko sa vetrá. Vyrobte si ventilátor z jednorazového

Urob fanúšik jednorazových lyžíc alebo vidličiek podľa majstrovskej triedy s fotografiou môžete dokonca aj s vlastným dieťaťom. Predstavte si a strávte zaujímavý voľný čas s použitím dostupných materiálov.