Na Nový rok šijeme plyšové hračky svojpomocne

DIY mäkké hračky do nového roka

Ak si chcete získať dôveru a zároveň rešpekt Ohnivého kohúta, pokúste sa urobiť symbol roku 2017 sami. V takom prípade použite vhodný materiál a svoju predstavivosť. Stojí za to povedať, že remeslá pre domácich majstrov pre rok kohúta by mali byť jasné a krásne. A čo je najlepšie, tieto vlastnosti budú mať plyšové hračky, ktoré je tiež veľmi ľahké vyrobiť. Hračky, ktoré vyrábate vlastnými rukami, môžu byť skvelou domácou ozdobou alebo nádherným darčekom..

Nápady na hračky. Nezvyčajné vianočné kohútiky

Plyšová hračka z filcu.

Plsť je samozrejme materiál, ktorý sa často používa na šitie hračiek. A ak radi pracujete s týmto materiálom, mali by ste vytvoriť taký originálny kohút.

Proces vytvárania hračky vám nezaberie veľa času. Najprv musíte vytvoriť vzory, v tomto prípade použite plsť farby, ktorá sa vám páči. Vytvorte 2 kusy a potom ich vystrihnite. 2 kusy zošite niťou. Ako plnivo použite syntetický zimovač.

Jednotlivé časti hračky musia byť samozrejme vystrihnuté z plsti inej farby. Pre nohy je vhodná žltá plsť. Hrebenatku však určite urobte červenou. Pre kukátko urobte 4 kruhy. Na ozdobu je možné vyrobiť aj niekoľko kruhov. Jednotlivé diely sú ku kohútiku prilepené lepidlom.

1c9f00

Kohút vyrobený z látky pre Nový 2017.

Stojí za to povedať, že vzory tejto svetlej hračky vynašiel zahraničný majster, ktorý vie veľa o vyšívaní. Toto remeslo má jednu dôležitú vlastnosť. Na jeho výrobu sa používajú útržky viacfarebnej textílie. Skutočne, ak máte doma zvyšky nepotrebnej látky, potom ich môžete bezpečne použiť na takéto remeslo. Na ušitie kohúta pripravte:

DIY mäkké hračky do nového roka

 • tkanina,
 • niť s ihlami a šijacím strojom,
 • samotné vzory,
 • vypchávací materiál.

Priebeh:

 1. Najprv by ste mali vytlačiť všetky vzory na tlačiarni..
 2. Obrys vzorov sa musí preniesť na hrubý papier. Potom je potrebné ich rezať.
 3. Teraz aplikujeme detaily vzorov na útržky látky. Navyše všetky spárované diely musia mať rovnakú veľkosť. Jednotlivé diely by navyše mali byť z látky rovnakej farby. Pri šití tiež nechajte príspevok na šev.
 4. Časti môžete šiť na šijacom stroji alebo to urobiť sami ihlou a niťou. Nezabudnite nechať malú medzeru na balenie..
 5. Vezmeme výplňový materiál a vyplníme ním všetky detaily. V takom prípade by ste si nemali zapchávať nohy a oči. Šiť medzery.
 6. Potom spojte všetky časti hračky. Vďaka tomu bude váš kohút pripravený.
  Anjel na vianočnom stromčeku z papiera

Vzory:

803ba82cca4ac643244ada7895052251

vzory kohútikov pre nový rok

vzory kohútikov

vzory kohútikov pre nový rok

plyšové hračky pre nový rok 2017

Jednoduchý kohútik.

Ak nie ste profesionálna krajčírka a práve sa učíte tomuto remeslu, potom nebude ťažké vyrobiť nasledujúcu hračku. A to všetko preto, že v tejto hračke je menej častí. Na remeslá môžete použiť absolútne akýkoľvek materiál. Dávajte pozor na vzory, ktoré naznačujú množstvo podrobností.

plyšové hračky pre nový rok 2017

Proces výroby hračiek:

 1. Najprv sa vytlačia a vystrihnú detaily vzorov.
 2. Spárované diely sú zošité. Potom je hračka vyplnená výplňou.
 3. Ďalej sú všetky časti navzájom spojené..
 4. V záverečnej fáze sa pridá dekor. Sú to: oči, chvost a ďalšie detaily.

DIY mäkké hračky do nového roka

Ďalšia možnosť šitia kohútika.

Ak hľadáte originálnu majstrovskú triedu na vytváranie kohútika, pozrite sa na nasledujúce vzory. V dôsledku toho budete mať krásnu a svetlú hračku. Stojí za zmienku, že ho môžete šiť niťou a ihlou..

DIY remeslá pre rok kohúta mäkké hračky

vzory kohútikov pre nový rok

DIY remeslá pre rok kohúta mäkké hračky

Štýlový kohút s vlastnými rukami.

Plyšové hračky, ktoré si urobíte sami, na Nový rok by mali byť samozrejme vyrobené v duchu budúceho roka. Zvlášť by ste sa mali bližšie pozrieť na výrobu krásnych kohútikov. Ďalší kohútik je tiež veľmi ľahké urobiť vlastnými rukami. V tomto prípade použite vzory, ktoré boli použité na vytvorenie kohútika z kúskov. Vo všeobecnosti, ak máte šijacie schopnosti, s touto úlohou sa vyrovnáte..

plyšové hračky pre nový rok 2017

Ostatné DIY vianočné hračky

Okrem mäkkých kohútikov môžete na Nový rok samozrejme vyrobiť aj ďalšie zaujímavé plyšové hračky. A teraz vám ponúkneme zaujímavé nápady.

Veľmi krásne vianočné stromčeky na Nový rok sa dajú veľmi ľahko vyrobiť z látky. Súhlasíte, že vyzerajú veľmi elegantne. Tlačidlá rôznych odtieňov môžu vášmu remeslu dodať jas..

Vianočné plyšové hračky

A tieto vianočné stromčeky sú už vyrobené z plsti. Ich vytvorenie je tiež veľmi jednoduché..

plyšové hračky pre nový rok 2017

Môžete tiež ušiť dôležité atribúty Santa Clausa a vyzdobiť tak svoj domov z plsti..

DIY remeslá pre rok kohúta mäkké hračky

Nasledujúce filcové sovy môžu váš stromček krásne ozdobiť. Môžete ich tiež vyrobiť na Nový rok 2017.

  Ako vyrobiť stoličku pre bábiky

DIY mäkké hračky do nového roka

Zhrnutie

Ako vidíte, plyšové hračky na Nový rok 2017 nie je ťažké vyrobiť. Ak chcete skutočne potešiť svojich blízkych nádherným darčekom, budú pre vás najlepším riešením hračky, ktoré boli vytvorené vlastnými rukami. Pamätajte si, že takýto darček si váš milovaný bude dlho pamätať a vždy bude mať v pamäti príjemné spomienky..