Remeslá z pneumatík, foto

Remeslá z pneumatík a pneumatiky pre letné sídlo. Foto

Remeslá vyrobené z pneumatík dnes nájdete v mnohých domácich záhradách, na dachách alebo vo dvoroch. Moderní remeselníci prichádzajú so všetkými druhmi pneumatík a vyrábajú z nich skutočné majstrovské diela. Môžete sa tiež pokúsiť vyrobiť remeslá z pneumatík pre letné chaty pohľadom na krásne fotografie z tohto článku..

Pri výbere remesiel, ktoré chcete robiť vlastnými rukami, musíte jasne definovať ich úlohu na webe. Účel takýchto remesiel môže byť odlišný: dekoratívny aj na priame použitie. Ponúkame vám podrobné pokyny ako vyrobiť záhon a misku z pneumatík, ako aj mnoho ďalších myšlienok.

Postele na výrobu pneumatík pre domácich majstrov. Foto

Ak nemáte čas vymyslieť niečo neobvyklé, môžete použiť klasickú možnosť: položte pneumatiku na zem, potom ju naplňte zeminou a potom do nej vysaďte kvety..

Ak chcete tomuto remeslu dodať spestrenie, môžete použiť farbu na premaľovanie pneumatík v ľubovoľnej kombinácii, ktorá sa vám páči, a potom ich položiť na seba. Získame viacúrovňový farebný záhon.

Ak chcete tomuto remeslu dodať spestrenie, môžete použiť farby na premaľovanie pneumatík v ľubovoľnej kombinácii, ktoré sa vám páčia, a potom ich položiť na seba. Získame viacúrovňový farebný záhon.

Záhon môžete zavesiť aj na retiazku. V takom prípade budete potrebovať silnú oceľovú reťaz, akýkoľvek dostupný materiál, aby ste zatvorili spodok pneumatiky..

Záhon môžete zavesiť aj na retiazku. V takom prípade budete potrebovať silnú oceľovú reťaz, akýkoľvek materiál po ruke, aby ste zatvorili spodok pneumatiky.

Najlepšie je umiestniť materiál po ruke do pneumatiky, potom nemusíte míňať energiu na jeho zaistenie vonku. Do pneumatiky prerazte otvory a potom cez ne zaveste záhon. Ako? Je to na vás, jednoduchý a pevný háčik je v poriadku..

Pohár – kvetinový záhon pneumatík vlastnými rukami. Foto

Výroba pohára z pneumatík je veľmi jednoduchá. Vezmite 2 pneumatiky: jednu o niečo väčšiu, druhú o niečo menšiu. Menšiu použite ako základ a väčšiu položte na ňu. Odrežte hornú časť veľkej pneumatiky tak, aby mala navrchu tvar kruhu, nie prstenca. Vďaka tomu bude pneumatika vyzerať viac ako pohár. Ako spodok môžete použiť gumu. Po tom všetkom namaľte pohár vo farbe, ktorá sa vám najviac páči. Môžete dokonca nakresliť niečo neobvyklé, tu vstupuje do hry iba vaša predstavivosť.

  Popis paradajok Biela náplň

Výroba pohára z pneumatík je veľmi jednoduchá. Vezmite 2 pneumatiky: jednu o niečo väčšiu, druhú o niečo menšiu. Menšiu použite ako základ a väčšiu položte na ňu. Odrežte hornú časť veľkej pneumatiky tak, aby mala navrchu tvar kruhu, nie prstenca.

Ak chcete pridať držadlo, potom potrebujete hrubý kus pneumatiky, orezaný na oboch stranách. „Rukoväť“ môžete upevniť lepiacou hmotou alebo jednoducho preraziť otvory v pneumatikách, vložiť čapy a zaistiť dvoma malými kúskami dreva. Nezabudnite namaľovať rukoväť na farbu šálky.

Môžete dokonca pridať „tanierik“, ale na to budete musieť použiť nie pneumatiku, ale niektoré ďalšie materiály.

Prečítajte si tiež: Vytvorte labuť z pneumatiky

Tu je niekoľko ďalších príkladov remesiel z pneumatík, ktoré pomôžu ozdobiť vašu letnú chatu..

zaujímavé kvetinové záhony vyrobené z pneumatík vlastnými rukamiNezvyčajné lôžka v pneumatikáchoriginálne remeslá z pneumatíkMajstrovské diela pneumatíkTu je niekoľko ďalších príkladov remesiel z pneumatík, ktoré pomôžu ozdobiť vašu letnú chatu.Remeslá z pneumatík na ihrisko

Pozrite si tiež časť, kde sa zbierajú domáce pneumatiky