Sprcha z vlnitej lepenky

Urobte si to sami-letná sprcha z vlnitej lepenky do krajiny

Pre tých, ktorí radi pracujú v krajine, je vonkajšia sprcha nevyhnutnosťou. Keď sa teplo stane neznesiteľným, osviežiť sa pod studenou vodou je ako nadýchnuť sa čistého vzduchu a nabrať živosť a energiu. Predtým bola letná sprcha v prímestskej oblasti vyrobená hlavne z drevených dosiek, ktoré boli potiahnuté filmom. Dnes, vďaka novým inžinierskym myšlienkam a rôznym stavebným materiálom, môžete vytvoriť celkom reprezentatívnu sprchovú kabínu vlastnými rukami. V tomto článku sa naučíte, ako stavať urob si sám letnú sprchu z vlnitej lepenky. Tento dizajn nevyžaduje profesionálne znalosti, ľahko sa montuje a vydrží mnoho rokov..

Materiály:

– vlnitá lepenka;

– kovanie;

– potrubia;

– Sprchová hlavica;

– hadica;

– samorezné skrutky;

– tesniaca páska;

– elektrická vŕtačka;

– lopata;

– úroveň;

– upevňovacia svorka.

Vonkajšia sprcha z vlnitej lepenky. Etapy práce

Dizajn letnej sprchy môže byť úplne odlišný, navrhujeme jednoduchý projekt. Vonkajšia sprcha bude pozostávať z centrálneho stĺpika s vodovodnými armatúrami a bočných stien opláštených vlnitou lepenkou. Prácu je možné vykonať iba za 4-5 hodín a potom počkajte, kým tmel úplne nevyschne a nebude fungovať so štruktúrou.

Vonkajšia sprcha z vlnitej lepenky. Etapy práce1. Vyberte si miesto, kde chcete postaviť vonkajšiu sprchu. Je vhodné postaviť ho v blízkosti stromov alebo kríkov, ak štruktúru tvoria iba 2 steny. Sprcha podľa nášho projektu je veľmi jednoduchá a kompaktná, takže je nepravdepodobné, že by sa mohla stať architektonickou dominantou vášho webu..Vezmite profilové rúrky a pomocou samorezných skrutiek pripravte sprchový rám. Pri výpočte rozmerov rámu vezmite do úvahy rozmery vlnitých plechov

2. Vezmite profilové rúrky a pomocou samorezných skrutiek pripravte sprchovací rám. Pri výpočte veľkosti rámu vezmite do úvahy rozmery vlnitých plechov, ako aj skutočnosť, že potrubie bude potrebné vykopať do zeme do hĺbky asi 1 m.

3. Teraz môžete rám opláštiť vlnitou lepenkou pomocou samorezných skrutiek. Nezabudnite s úrovňou skontrolovať zvislosť.

Keď sprchu pripevníte k pultu, posledná vec, ktorú musíte urobiť, je urobiť otvor, aby ste cez ňu pretlačili vodnú fajku.4. Vezmite potrubie, ktoré bude pôsobiť ako stredový stĺpik. Vykopte to do zeme. Pripojte bočné stĺpiky vyrobené z vlnitej lepenky.

  Ako ozdobiť dvor súkromného domu

5. Zostavte konštrukciu sprchy z rúrok, hadice a dýzy, ktoré budú potom pripevnené k stredovému stĺpiku. Nezabudnite na kohútikovú armatúru. Keď pripevníte sprchu k pultu, musíte urobiť posledný otvor, aby ste cez ňu mohli pretlačiť vodovodnú rúrku. Na koniec rúrky je pripevnená objímka a k nej je pripevnená záhradná hadica..

Vonkajšia sprcha z vlnitej lepenky je pripravená. Pre pohodlný kúpeľ použite na podlahu drevenú mrežu alebo hladké kamene. Teraz je na vašej letnej chate oáza na osvieženie v letných horúčavách.