Výroba sladkého darčeka pre učiteľa zo sladkostí

kytica pre učiteľa sladkostí vlastnými rukami

Blíži sa 1. september, ktorý je považovaný za zodpovedný deň pre školákov, rodičov a ich učiteľov. Samozrejme, je múdrejšie pripraviť sa na túto dovolenku vopred. Okrem výberu dodávok a oblečenia stojí za zváženie aj učiteľ. Ak ho chcete skutočne prekvapiť, potom ručne vyrobená kytica pre učiteľa vyrobená zo sladkostí bude v tomto prípade nádherným darčekom, z ktorého bude mať radosť každý učiteľ. V tejto publikácii pre vás zozbierame najlepšie nápady pre kytice a budeme môcť ponúknuť aj niekoľko majstrovských kurzov..

Kytice si vyrábame sami. Odporúčania

Začiatočníci by samozrejme mali venovať pozornosť tým výrobkom, ktoré bude veľmi ľahké vyrobiť. Začiatočníci by mali predovšetkým vytvárať tie kytice, ktoré budú pozostávať zo sladkostí zabalených podľa princípu hľuzoviek..

kytica sladkostí pre učiteľku 1. septembra

V prvom rade sú teda cukríky, ktoré ste si kúpili, pripevnené páskou na špajle. Z vlnitého papiera akejkoľvek farby vystrihnite okvetné lístky, ktoré budú mať požadovaný tvar a veľkosť. Dávajte pozor na fotografiu, s ich pomocou bude možné vyrobiť rôzne okvetné lístky.kytica sladkostí ku Dňu učiteľov

kytica pre učiteľa sladkostí vlastnými rukami

ako vyrobiť kyticu sladkostí vlastnými rukami

Aby bola kytica kompletná, je nevyhnutné, aby ste urobili niekoľko dekorácií. Príklady týchto dekorácií môžete vidieť na nasledujúcich fotografiách..

Majstrovská trieda číslo 1.

kytica sladkostí k Dňu učiteľov

Teraz je načase ponúknuť vám nápady na vytváranie rôznych kytíc. Kytica sladkostí v tvare ananásu vyzerá slávnostne. Úplne každý učiteľ to bude rád. Okrem toho môže byť taká kytica predložená 1. septembra aj na Deň učiteľov. Na výrobu darčeka budete teda potrebovať:

 • 1,5 litrová prázdna plastová fľaša,
 • Lepiaci a vlnitý papier,
 • Sladkosti v zlatom okrúhlom obale.

kytica sladkostí pre učiteľku 1. septembra

Priebeh:

 1. Prázdna fľaša bude teda základom daru. Odporúča sa použiť fľašu s hrncom. Výrobok by mal byť nakrájaný na niekoľko kúskov. V tomto prípade to bude vyzerať viac esteticky. Okrem toho sa odporúča vložiť spodnú časť do hornej.
 2. Hotový základ by mal byť prilepený v radoch. Zároveň sa snažte vyrovnať rady.
 3. Teraz vezmite zelený vlnitý papier a vystrihnite z neho okvetné lístky, ktoré budú úspešne napodobňovať listy ananásu..
 4. Potom je potrebné listy vložiť do hrdla fľaše..
  Ako urobiť krásnu vizitku pre seba pre mamu

Majstrovská trieda číslo 2.

kytica sladkostí ku Dňu učiteľov

Stojí za zmienku, že pre učiteľa nie je ťažké vyrobiť kyticu sladkostí 1. septembra. Hlavnou vecou je mať v tejto záležitosti túžbu. Nasledujúca kytica je jednoduchá aj vo svojom prevedení. Pri jeho tvorbe stojí za to použiť vlnitý papier. Okrem toho budete potrebovať:

 • Obyčajný izbový kvetináč z plastu,
 • Cukrovinky zabalené v trblietavej fólii,
 • Vlnitý papier v červenej a bielej farbe,
 • Škótska páska, polystyrén, drevené špajle.

Priebeh:

 1. Hrniec je tesne naplnený penou.
 2. Papier sa rozreže na štvorce 10 x 10 cm a potom sa každý štvorec v strede prepichne špajľou. Potom je papier rozdrvený na výrobu kvetu.kytica pre učiteľa sladkostí vlastnými rukami
 3. Potom je základňa kvetu upevnená škótskou páskou..
 4. Cukrovinky musia byť zasadené na obyčajné špajle bez červeného papiera. Potom sa tieto špajle so sladkosťami vložia do penového hrnca.
 5. Výsledkom je veľmi krásny košík s jedlými kyticami. Teraz zostáva zabaliť kompozíciu svetlým vlnitým papierom a previazať ju krásnou stuhou.

kytica pre učiteľa sladkostí vlastnými rukami

Majstrovská trieda číslo 3.

ako vyrobiť kyticu sladkostí vlastnými rukami

Rozhodli ste sa 1. septembra darovať učiteľovi kyticu sladkostí? Potom musíte venovať pozornosť ďalšej majstrovskej triede. Aby ste urobili ďalšiu roztomilú kyticu, stojí za to pripraviť:

 • Malý plastový kvetináč.
 • Sladkosti, ktoré majú dva chvosty.
 • Stuhy na balenie kvetov a farebných plátien.
 • Hrubý a dlhý drôt.
 • Zelená škótska páska, kliešte a nožnice.
 • Polystyrén.

Priebeh:

 1. Začnite prípravou základu. Vložte do hrnca handričku a navrch položte penu v hustej vrstve. Aby ste skryli penu, vezmite fóliu, ktorá ju kryje zhora.
 2. Potom začnite vyrábať vetvičky. Za týmto účelom stojí za to použiť pásku na upevnenie troch cukríkov na drôte.
 3. Každá vetva je zabalená do farebnej handričky. Potom je viazaná stuhou na kvety, ktorá je vopred skrútená.
 4. V ďalšom kroku sú všetky vetvy prilepené do základného hrnca. To je všetko, jednoduchá a krásna kytica je pripravená.
  DIY cukríková remeselná fotografia

Majstrovská trieda číslo 4.

kytica sladkostí pre učiteľku 1. septembraAk použijete látku kaliko s atraktívnym vzorom, môžete svojmu učiteľovi vyrobiť nádhernú kyticu ako darček. Aby ste urobili tento zázrak, vezmite si:

 • Kusy látky s rozmermi 10 x 10 cm. Tkanina môže byť: ružová, červená a biela.
 • Kus zeleného filcu.
 • Zelená škótska páska, špajle a nožnice.

Priebeh:

 1. Sladkosti preto treba zabaliť do látky. Výsledkom by mala byť kytica tulipánov. Ak máte sladkosti s rovnou základňou, mali by ste si vziať dve z nich, aby ste vytvorili kyticu..kytica sladkostí pre učiteľku 1. septembra
 2. Teraz musíte na spodok púčika pripevniť špajľu a tiež by ste mali štruktúru zviazať zelenou páskou. Zelená škótska páska tiež stojí za to zabaliť celý špíz do konca..
 3. Teraz zo zelenej plsti stojí za to vystrihnúť listy a tiež pomocou škótskej páskykytica sladkostí pre učiteľku 1. septembra
 4. Môžete si teda vytvoriť požadovaný počet farieb. Hotová kytica je previazaná krásnou saténovou stuhou.

Zhrnutie

Tento článok je nepochybne zábavný aj užitočný. Na Deň učiteľov je možné predložiť aj akúkoľvek kyticu sladkostí. Všetky nápady, ktoré tu boli predstavené, je možné tiež doplniť vašou predstavivosťou. Vo všeobecnosti vyrobte a dajte niečo, čo môže v učiteľovej pamäti zanechať iba pozitívne emócie..