Nové nápady na dekoráciu pre Nový rok vola

ako ozdobiť vianočný stromček v novom roku 2020

Štýlový novoročný dekor môže vo vašom dome navodiť magickú atmosféru. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2021. Tu nájdete užitočné tipy a zobrazujú sa iba zaujímavé informácie..

Farebný gamut 2021

Aby ste splnili Rok vola, mali by ste sa rozhodnúť vyzdobiť miestnosť:

 • odtieň strieborná,
 • svetlý popolavý odtieň,
 • biely odtieň,
 • sivé odtiene.

Ak si želáte, môžete v miestnosti zariadiť farebný dekor. Hlavná farba by tu však, samozrejme, mala byť biela. Do nej možno harmonicky zadať jemné odtiene:

 • tyrkysová,
 • orgován,
 • Modrá.

DIY vianočná výzdoba

Na poznámku! V Novom roku 2021 na vrchole popularity prestávajú byť jasné farby: zlatá, žltá a červená. Majiteľ roka – White Bull má predovšetkým studené farby, ktoré by sa mali dodržiavať nielen pri navrhovaní miestnosti, ale aj pri návrhu novoročného stola.

DIY vianočná výzdobaDIY vianočná výzdobaDIY vianočná výzdoba

Ako ozdobiť vianočný stromček 2021

V každej miestnosti je hlavným dekoratívnym prvkom vianočný stromček. Tento rok, rovnako ako v minulosti, si môžete vybrať vianočný stromček akejkoľvek veľkosti. Korunkou môže dosiahnuť až k stropu alebo byť veľmi malá. Vo všeobecnosti tu veľkosť nie je veľmi dôležitá. Hlavnou vecou je správne ju ozdobiť. Koniec koncov, novoročný strom 2021 v dome by mal na vašich hostí zapôsobiť svojou výzdobou, ktorá by mala byť špeciálna..

Vzhľadom na to, že Bull viac podporuje sivé a biele tóny, môže sa vo vašom dome objaviť umelý vianočný stromček z bieleho alebo strieborného materiálu. Novoročné krásky v tejto farbe vyzerajú neuveriteľne báječne a veľmi krásne..

ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2020ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2020novoročná výzdoba miestnosti 2020novoročná výzdoba miestnosti 2020novoročná výzdoba miestnosti 2020ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2020

Ak sme boli schopní zistiť farbu vianočného stromčeka, mali by sme premýšľať nad jeho správnou výzdobou. Na biely vianočný stromček sa hodia najmä strieborné hračky. Dobre budú vyzerať aj viacfarebné šperky. Aby výzdoba miestnosti na Nový rok 2021 vyzerala atraktívne, v dizajne musíte použiť nie viac ako 3 odtiene. V tomto prípade nebude preťažený..

Samozrejme, v roku 2021 je možné okrem umelých vianočných stromčekov použiť aj živé smreky. A aby vynikli v dekorácii miestnosti, musíte na ich vetvy nastriekať malú striebornú alebo bielu farbu..

Na poznámku! Ak sa rozhodnete namaľovať strom, nemôže sa to robiť v interiéri. Tento postup je dôležité vykonávať vonku. Potom nechajte strom vyschnúť. Odborníci odporúčajú, aby sa tento postup vykonal deň pred okamihom, keď prinesiete vianočný stromček do domu..

ako ozdobiť vianočný stromček pre nového býka 2021

Výzdoba novoročného stromu 2021 by mala obsahovať snehovo biele snehové vločky, ktoré sú rôznych veľkostí. Nezabudnite tiež na hostiteľku budúceho roka. Preto medzi gule, snehové vločky a iné novoročné dekorácie stojí za to rovnomerne rozdeliť postavy býka alebo kravy..

Ako vyzdobiť izbu

Vyššie sme hovorili o tom, ako ozdobiť vianočný stromček pre nového býka 2021, teraz sa podrobnejšie ponoríme do dizajnu miestností. Ak teda interiér v miestnosti nemá svetlé tapety a honosné textílie, potom sú na jeho zdobenie vhodné svetlé a korenené tóny..

Ak je dizajn miestnosti už vyzdobený v určitej téme, nemali by ste sa uchýliť k niektorým kolosálnym zmenám. Na jeho návrh stačí použiť biele prvky. Postriebrené ozdoby snehovo bielej farby môžu dobre zapadnúť do dizajnu každej miestnosti..

ako ozdobiť vianočný stromček v novom roku 2021

Pri zdobení miestnosti môžete použiť akékoľvek novoročné návrhy, ktoré si môžete vyrobiť sami. Na tento účel stačí sledovať špeciálne majstrovské kurzy, ktorých je na internete veľa..

Ďalej v tomto článku budú zaujímavé nápady na zdobenie kancelárie alebo doma na novoročnú dovolenku..

Výzdoba okna.

Najprv zistíme, aký by mal byť dekor okna na Nový rok. Ak ozdobíte okno v miestnosti, bude to ďalší prvok dekorácie. Navyše to dodá novoročnú náladu tým ľuďom, ktorí okolo nej prechádzajú. Na usporiadanie otvárania okien môžete a dokonca musíte použiť:

 • Kompozície z lesklých pozlátok a smrekových vetvičiek,
 • Vytynanki a snehové vločky,
 • Girlandy, ktoré môžu byť vyrobené z hračiek alebo trblietavých.
 • Nápady na takýto dekor sú uvedené nižšie..

ako ozdobiť vianočný stromček v novom roku 2020DIY vianočná výzdobavýzdoba okna nový rokvýzdoba okna nový rokvýzdoba okna nový rokDIY vianočná výzdoba

Stropný dekor.

Ak správne ozdobíte strop, môžete si z obyčajnej miestnosti vytvoriť nádherný ľadový les. Na ozdobu tejto časti miestnosti sa samozrejme používa hlavne veniec z dažďa a vaty. Tieto dekorácie sú bez tiaže, takže je ľahké ich pripevniť na strop vašej miestnosti. Táto vianočná výzdoba vyzerá veľmi elegantne. Skutočne, s miernym pohybom vzduchu, budú tancovať také neobvyklé snehové vločky.

Na poznámku! Ak je v miestnosti nainštalovaný strečový strop, potom je najlepšie odmietnuť taký veniec. Ukazuje sa, že lepidlo, cez ktoré sú tieto girlandy pripevnené, môže poškodiť štruktúru tohto dekoračného prvku..

Pre napínacie stropy je nápad vhodný, keď sú po obvode umiestnené dekorácie..

DIY vianočná výzdobaDIY vianočná výzdoba

Nie je ťažké a zároveň originálne zdobenie stropu je jeho ozdoba gélovými guľôčkami. Stojí však za to ich zviazať: ľahké vianočné hračky, snehové vločky a dážď.

Lustrová vianočná dekorácia.

Ústredným atribútom každej miestnosti je samozrejme luster. Ale ak použijete nejaké schopnosti, potom sa tento atribút môže zmeniť na skutočnú výzdobu miestnosti. Na to samozrejme potrebujete dekorácie vianočného stromčeka, ktoré sú potiahnuté striebornou farbou. Vhodné aj na dekoráciu: girlandy zo snehových vločiek a smrekových konárov.

ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2020ako vyzdobiť izbu pre nový rok 2020novoročná výzdoba miestnosti 2020DIY vianočná výzdobanovoročná výzdoba miestnosti 2020novoročná výzdoba miestnosti 2020

Ako ozdobiť steny.

Stojí za zmienku, že novoročný dekor môže byť úplne vybavený vlastnými rukami. Každý detail v miestnosti si zaslúži pozornosť. Zvlášť stojí za to kompetentne zaobchádzať s výzdobou stien v dome. So správnym dizajnom sa stanú hlavným prvkom dekorácie, aj keď neexistuje spôsob, ako nainštalovať skutočný vianočný stromček..

ako vyzdobiť izbu na nový rok 2021

Existuje veľa možností na zdobenie steny. Tu môžete umiestniť plagáty a koláže. Okrem toho si môžete na stenu vyrobiť aj akýsi vianočný stromček, z jedľových konárov. Okrem vianočných stromčekov môžu byť na stenách krásne kompozície, ktoré je tiež ľahké si vyrobiť sami. V takom prípade by ste mali použiť aj majstrovské kurzy z internetu..

novoročná výzdoba miestnosti 2021

Novoročná dekorácia na stôl

Teraz poďme hovoriť o tom, ako ozdobiť novoročný stôl. Dekor novoročného stolu je samozrejme dôležitým krokom pri príprave na dovolenku. V novoročnej výzdobe stojí za to použiť:

 • Zdobené riady,
 • Svietniky,
 • Štýlový textil,
 • Figúrky majstra roka – Bull.
 • Kompozície do nového roka zo smrekových konárov.

Novoročné feng shui

Všetky vyššie uvedené nápady na zdobenie domu na Nový rok môžu vyhovovať absolútne všetkým ľuďom, ktorí sledujú cieľ bežnej domácej dekorácie. Ak je však potrebné do rodiny prilákať finančnú pohodu alebo úspech, mali by ste venovať pozornosť zdobeniu domu podľa štýlu Feng Shui.

ako ozdobiť vianočný stromček pre nového býka 2021

Na začiatok je veľmi dôležité určiť, kde bude vianočný stromček umiestnený u vás doma. Podľa Feng Shui je inštalovaný v juhovýchodnej časti miestnosti. V takom prípade môžete do svojej rodiny pritiahnuť harmóniu a prosperitu. Odporúča sa starať sa o živý smrek a zabrániť jeho vysychaniu. Okrem toho by sa pri zdobení domu vo Feng Shui mali vziať do úvahy ďalšie odporúčania:

 1. Podľa Feng Shui by v dome mal byť živý smrek..
 2. V čase zdobenia smreka sa používajú lesklé gule, ktoré môžu byť strieborné alebo zlaté.
 3. Aby pritiahli bohatstvo, visia na vianočnom stromčeku: figúrky rýb, mincí a iných dekoratívnych predmetov, ktoré budú naznačovať túžby vašej rodiny.
 4. V centrálnom sektore, ktorý je zodpovedný za zdravie, majú zimnú kyticu alebo zloženie smrekových konárov.
 5. Podľa Feng Shui sa neodporúča dávať alkohol do zóny zdravia.
 6. V západnej časti domu, aby ste pritiahli peniaze, stojí za to umiestniť masívne atribúty dekorácie, ako aj pozlátko. Vo východnej časti domu sú tieto prvky umiestnené tak, aby priťahovali zdravie a dlhovekosť. Na prilákanie mieru a pokoja sú tieto prvky umiestnené v južnej časti domu..

Ak sa obrátime na východné učenie, potom oheň tu symbolizuje očistenie. Na novoročnom stole preto musia byť sviečky. Program dovolenky musí navyše obsahovať: ohňostroj, petardy a prskavky.